Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan vo strog Centar

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ружа 08 Gush 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Наместен,реновиран стан погоден за 4 студентки
Ружа
078407430
Leaflet
Në fillim