Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO VLAE

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 29 Nën 12:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 300 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN POZADI SKOPJANKA 185 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO AERODROM 200 ЕУР
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN VO NOVO LISICHE 250 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Шифра:E-111317
Се издава двособен стан во Влае ,54м2,на 2 кат со ел. греење.Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба.Станот е комплетно опремен.
Цена:250евра + месечни трошоци
Погледнете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KARPOS 2 280 ЕУР
SE IZNAJMUVA TROSOBEN STAN VO AERODROM 600 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 300 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 230 ЕУР
Në fillim