Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava nov, namesten, nevseluvan stan 350 evra

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Verica 03 Tet 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava nov namesten stan 350 evra mesecno, od 53 m2 (edna spalna), na 4ti kat vo nova zgrada, do sega nevseluvan, na ul.Kiro Gavrilovki broj 7, Kapistec, kaj zavodot za rehabilitacija.
Tel za kontakt 078 399 991 i 078 423 333
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione