Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava nov stan 74m2 do hotel Duvet vo Centar

550 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Sonce Nedviznosti 27 Sht 21:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava stan od 62m2 vo Bunjakovec Centar 250 ЕУР
Stan od 74m2 vo Novo Lisice 60 000 ЕУР
Se izdava stan pozadi Ramstor 250 ЕУР
Sprat od kuka vo Kisela Voda 90 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Agencija Sonce izdava nov nevseluvan stan 74m2, vo Centar na Partizanska, posle Soboren hram do hotel Duvet.Stanot e kompletno nov,so opremena kujna,trpezarija i golema dnevna,spalna i kupatilo, na 7kat , so prostorot sleduva i parking prostor vo podzamna garaza.Kompletno namesten so nov namestaj i vednas vseliv.
Cena 550€/mesecno.
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dame Gruev No.1-6/9 Tregoje në hartë
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Ekskluziven stan 108m2 vo gradba 3spalni Crnice 1 250 ЕУР
Nov stan 53m2,do stadionot,Gjorce 46 000 ЕУР
Se izdava namesten stan vo Crnice 350 ЕУР
Se izdava kukja vo centar so parking prostor 1 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione