Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava nov stan 95m2 na Vodno

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Sonce Nedviznosti 14 Korr 13:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
se izdava nov stan 95m2[85m2 +10m2 terasa]na Vodno, na 1kat vo nova zgrada, vo rezidelcijalniot del na gradot, na 15min od centar peski,so otvoren pogled kon gradot i kon Vodno, 2 spalni, 2 kupatila, funkcionalen kamin, balkonce vo sekoja spalna,terasa so pogled na cel grad.Vednas vselivo.
Tel za kontakt:070/787-127;077/991-712
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dame Gruev No.1-6/9 Tregoje në hartë
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Agencija Sonce ima potreba od stanovi za renta 0 МКД
Se izdavaat prekrasni kancelarii vo Korner 0 МКД
Se izdava stan pozadi Sobranie 2 spalni Centar 350 ЕУР
Se izdava stan vo Kozle kaj Dva Elena 250 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione