Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO KAPISTEC

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 20 Gush 13:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Шифра: P-16028
Се издава трособен стан во Капиштец во близина на Зебра, 75m2, на 4 кат. Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 2 спални соби. Станот е комплетно опремен.
Цена:340евра + месечни трошоци. Погледнете ја целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ SKOPJANKA 250 EUR
SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO AERODROM 220 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO STROG CENTAR 400 EUR
SE IZDAVA PRAZEN CETVOROSOBEN STAN VO AERODROM 300 EUR
Në fillim