Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava nova garsonjera vo Centar

0 EUR

Jepet me qera nga: Kristijan 26 Maj 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Издавам наместена гарсоњера во најстрог Центар, нова зграда втори спрат со лифт, сметки мали, цена по договор. Кристијан 071 777664
Kristijan
071 777 664
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione