Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava od 68m2 kaj Pestaloci

Jepet me qera nga: Бобан 27 Nën 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
издавам стан, досега не е користен
погоден е за деловен простор
се наоѓа на улица Коста Шахов број 12
во близина на училиштето Песталочи
68м2
Бобан
075433781
Leaflet
Në fillim