Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA ODLICEN STAN VO CENTAR

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 27 Qer 19:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava stan od 45m2, 2-soben komplet namesten.
Evidenten broj 9049
Lice za kontakt Margarita 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Visit our store page
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Show on the map
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Nova garsonjera do City Mall -
PLAC ZA GRADBA VO VLAE - A1 -
Odlicno opremen stan vo Taftalidze Mlecen 250 ЕУР
Nov stan od 61m2 kaj Katolicka crkva 56 000 ЕУР
Në fillim