Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA ODLICEN STAN VO KAPISTEC

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: ЛИДЕР 19 Dhj 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
PREUBAV STAN LOCIRAN DO MINISTERSTVO ZA EKONOMIJA,RASPOLAGA SO 65M2,CENTRALNO PARNO GREENJE,TV,INTERNET, EDNA SPALNA SOBA,ZASEBNA KUJNA, KOMFOREN DNEVEN PRESTOJ.POZICIONIRAN NA IV-ti KAT OD V !!!
POVEKJE INF NA 078-263-435
ЛИДЕР
078-263-435
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione