Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava prazen dvosoben stan vo Centar

7 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Viktorija Smilevska 20 Qer 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Издавам празен ДВОСОБЕН стан во ЦЕНТАР, на ПРВ СПРАТ, погоден Е и за деловен простор, во црвените кули над ЗЕЛЕН ПАЗАР цена: 7000 ден.
конт.тел. 071365160 / 071354918
Viktorija Smilevska
071354918
Leaflet
Në fillim