Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava prazen stan so kujna 46m2 D Maalo

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Sonce Nedviznosti 23 Mar 10:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Ubav prostan stan 63m2 pozadi Ramstor 63 000 ЕУР
Udaren plac 753m2 do Hotel Makpetrol 100 ЕУР
Stan od 103m2 so 3 spalni pred Klinicki Centar 1 300 ЕУР
Se izdava prekrasen stan vo Kapistec 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava ubavo prazno stance 46m2,se vo edno,znaci nema pregradena spalna, vo srceto na Debar maalo, karsi Vardar mebel.Ima komplet opremena kujna i golema terasa, cel gleda na zapadna strana,prostorot ne e pregraden,moze za firma ili za ziveenje za samec ili par.Vednas vselivo.Tel za kontakt:
070/787-127; 077/991-712
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dame Gruev No.1-6/9 Tregoje në hartë
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava dukan vo blizina na Soboren Hram 250 ЕУР
Se izdava trosoben stan od 68m2 vo Debar Maalo 230 ЕУР
Se izdava luks stan do American College Michurin 250 ЕУР
Stan 87m2 Kozle Alumina 90 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione