Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA PRAZEN STAN SPROTI ZOO

160 EUR /muaj

Jepet me qera nga: ЛИДЕР 21 Gush 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
ODLICEN PRAZEN DVOSOBEN STAN LOCIRAN SPROTI ZOLOSHKA GRADINA, NA V-TI KAT, DELUMNO RENOVIRAN (SMENETI PROZORI, ISRECEN) RASPOLAGA SO SPALNA SOBA,DNEVEN PRESTOJ,BANJA, BALKON, ZASEBNA KUJNA.
MESECNA ZAKUPNINA 160EVRA
POVEKJE INF NA 078-439-120
ЛИДЕР
078-439-120
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione