Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

SE IZDAVA PRAZEN STAN VO KOMPLEKS MI DA

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: KASTEL NEDVIZNOSTI 02 Maj 12:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO KOMPLEKS MIDA 270 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN NA ULICA  MAKEDONIJA 260 ЕУР
 EKSTRA STAN OD 65 M2 VO CENTAR 70 000 ЕУР
ODLICNI NOVI STANOVI VO TAFTALIDZE 1 1 050 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава празен стан во Комплекс Ми - Да со површина од 60 м2 на 4-ти спрат со лифт.
Станот располага со дневна соба со кујна, спална соба, бања и тераса.
Греење и ладење со фенкојлери.
Поволен е за деловен простор.

Цена: 250 еур месечно

Шифра: ИС 10413
KASTEL NEDVIZNOSTI
  Online
075454590
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
Nov odlicen stan od 71 m2 vo Aerodrom 950 ЕУР
NOVI STANOVI KAJ PESTALOCI -
DELOVEN PROSTOR OD 100 M2 VO CRNICE 350 ЕУР
PRAZEN DVOSOBEN STAN VO K VODA POVOLEN ZA DELOVEN 200 ЕУР
Në fillim