Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 19 Dhj 12:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM 250 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 350 ЕУР
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM 250 ЕУР
SE IZDAVA STAN KAJ KATOLICKA 400 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Sifra: P-54715
Se izdava prazen trosoben stan vo Debar Maalo na Leninova, 70m2 na 1vi kat. Stanot raspolaga so tri posebni prostorii i kujna kompletno opremena i odvoena od ostanatite prostorii.
Cena: 330 evra + mesechni troshoci.
ПЕРФЕКТ
  Online
078/262-254 078/262-253
Leaflet
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 220 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO KISELA VODA 180 ЕУР
TROSOBEN STAN VO AERODROM 85 000 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO UNIVERZALNA SALA 300 ЕУР
Në fillim