Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA PREKRASEN RASKOSEN STAN VO CRNICE

550 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 12 Sht 12:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
City Partner
NOV LUXUZEN STAN KAJ MIDA 300 EUR
NOV OPREMEN TROSOBEN STAN VO AERODROM AMERIKAN 250 EUR
DVOSOBEN STAN SO MOZNOST ZA 3ta SOBA VO NOVO LISIC 50 000 EUR
NOV MODEREN STAN VO KARPOS KOMPLEKS MIDA 400 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава малку користен стан во Црниче, на само 10мин пешки од Центар.
Станот е со корисна површина од 179м2.
- 4 спални соби
- прекрасен отворен поглед на Скопје.
Цена: 550 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
City Partner
LUXUZEN STAN VO CRNICE SO PREKRASEN POGLED 550 EUR
NOV NAMESTEN STAN NA VODNO SO PANORAMSKI POGLED 250 EUR
PLAC NA VLEZOT VO PETROVEC 7 EUR
KOMPLETNO OPREMEN STAN VO AERODROM KAJ KAPITOL 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione