Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava renoviran stan od 44m2 karsi Alumina

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Sonce Nedviznosti 15 Jan 13:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava novo stance 50m2 so kujna Mida Kompleks 250 ЕУР
Se izdava prekrasen stan vo Kapistec 330 ЕУР
Se izdava prazen stan vo Centar 200 ЕУР
Se izdava trosoben 59m2 Mlecen se novo 320 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Agencija Sonce izdava kompletno renoviran stan karsi Alumina vo Kozle vo kulata kaj mini marketot.Stanot e so povrsina od 44m2 so kujna, trpezarija i dnevna, spalna i kupatilo. Severna strana, vednas vseliv. Idealno za samec ili mlad bracen par.Samo za seriozni klienti i 1godina dogovor.
Cena 250eur.
070/787-127 070/739-868
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dame Gruev No.1-6/9 Tregoje në hartë
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Sonce Nedviznosti
077991712 , 070/787-127
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava dukan vo Kompleks Makedonija Taf 350 ЕУР
Se izdava magacin od 250m2 pred mostot Radisani 300 ЕУР
Nov stan 50m2 do City Mall 56 000 ЕУР
Se izdava stan 88m2 na ulica Zeleznicka 350 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione