Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan 35m2 vo Debar Maalo

0 MKD

Jepet me qera nga: Aneta 15 Tet 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Se izdava stan vo debar maalo - viskoko prizemje,pogoden za kancelariski prostor
Stanot poseduva i sopstven parking prostor
Lokacija
https://www.google.com/maps/place/Tsrvena+Voda+18,+Skopje+1000,+Macedonia+(FYROM)/@42.0006142,21.4139065,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x1354144f675adf39:0xa9086f47a5c501ec!8m2!3d42.0006142!4d21.4160952
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione