Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan 80m2 nad MVR

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Sonce Nedviznosti 13 Pri 12:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava 45m2 stan so 1spalna pozadi Halk banka 250 ЕУР
Se izdava 45m2 stan Aerodrom 200 ЕУР
Hala za nezagaduvacka industrija so plac 198 000 ЕУР
Se izdava del prostor 78m2 3 kancelarii Centar 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava ubav stan 80m2,potkrovje, nad MVR,na pocetok na Crnice, stanot ne e pregraden,znaci se e vo edno, so centralna kujna so sank,del e trpezarija, del e dnevna i del e spalna i kupatilo.Vednas vselivo.
Tel za kontakt:070/787-127; 077/991-7121
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dame Gruev No.1-6/9 Tregoje në hartë
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Deloven prostor 268m2 Aerodrom na 2 nivoa 0 ЕУР
Se iznajmuva ubav nov stan,62m2,Centar 300 ЕУР
Se izdava stan vo Centar sproti MVR 250 ЕУР
Se izdava nov stan pozadi Univerzalna 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione