Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA STAN DO SOBRANIE DVOSOBEN

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ЛИДЕР 29 Sht 13:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN STAN LOCIRAN VO CENTAR DO SOBRANIE, RASPOLAGA SO EDNA SPALNA SOBA, DNEVEN PRESTOJ, ZASEBNA KUJNA, BALKON, BANJA!!!
STANOT POSEDUVA 65M2!! CENTRALNO GREEENJE NA VTOR KAT
MESECNA ZAKUPNINA 200EVRA
POVEKJE INF NA 078-267-327
ЛИДЕР
Посредување и стручни совети во недвижности од сите видови (станови,куќи,вили,земјиште....)Купување и продажба на сите видови на недвижен имот кои се дел од нашата понуда. Изнајмување на станови,куќи и деловни простории. Ви обезбедуваме квалитетна и безбедна услуга заедно со нашите надворешни партнери (добивање бесплатен стручен правен совет, понуда на најповолен станбен кредит, решавање на имотно-правна документација....). Со нас добивате бесплатно фотографирање на недвижниот имот,маркетинг и рекламирање на имотот од страна на стручни агенти, проверка на фактичка и правна состојба, комплетирање на документација потребна за продажба. Со Лидер агенција за недвижности-Скопје, добивате ваш личен водич во недвижниот имот кој нуди професионална,сигурна,безбедна,квалитетна, и брза реализација.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Митрополит Теодосиј Гологанов бр.40 лок.1 Tregoje në hartë
078-439-120
Leaflet
ЛИДЕР
GARSONJERA NISKO PRIZEMJE 8.000DENARI DEBAR MALOO 13 000 EUR
TROSOBEN STAN STAN POZADI UNIVERZALNA 200 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM 200 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN - SKOPJANKA 180 EUR
Në fillim