Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan kaj Fontana vo gradski park Debar

450 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Предраг 21 Nën 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава стан од 80 квадрати кај Фонтаната во градски парк. Наместен целосно и подготвен за вселување. Кујна, терпезарија, дневна,, спални две, тоалет и купатило. Обезбеден е и паркинг простор независен од наплатните паркиралишта
Предраг
075 200 222
Leaflet
Në fillim