Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava Stan kaj Katolicka

Jepet me qera nga: Vesna 10 Maj 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava Stan kaj katolicka crkva, namesten luksuzno, so 2 klimi, namesten so Nov mebel, so sopstveno parno, so lift na prvi kat od 4
Leaflet
Në fillim