Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA STAN NA KALE

190 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 05 Dhj 14:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Се издава трособен стан на Кале, од 73м2, две спални соби и две тераси.
Евидентен Број 26593

Тел.Контакт 078/339-365
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Trosoben nov stan vo Madzir Maalo 0 EUR
SE IZDAVA ODLICEN STAN VO KAPISTEC 300 EUR
Povolno nov trosoben stan vo Kisela Voda 200 EUR
PRODAZBA NA STAN VO KOZLE 75 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione