Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan na Vodno so odlicen pogled

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AMARI 14 Nën 15:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
AMARI
Plac od 116m2 vo CENTAR 1 110 000 ЕУР
Stanovi vo Taftalidze 1 100 ЕУР
Dukani vo Debar Maalo 0 ЕУР
DUKAN KAJ MI-DA KOMPLEKS OD 160m2 1 500 ЕУР
Se prodava i izdava stan na Vodno na ubava lokacija, na treti kat, so lift. Stanaot ima 110m2 i 22m2 terasa. Stanot ima dnevna so kujna i tri spalni sobi.Ima preubav pogled kon Skopje,gleda na tri strani.

Cena: 500 evra/mesecno

Telefon: 078-443-510 Gordana, 078-403-704 Filip
amari@mail.org
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
AMARI
Stan od 93m2 vo Kisela Voda 1 000 ЕУР
Stan vo Przino 1 000 ЕУР
Stan od 55m2 kaj Romanska Ambasada 60 000 ЕУР
Stan vo Przino 80 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione