Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan od 40m2 vo ADORA FLATIRON

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Biljana Sot 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава нов ненаместен стан во новиот станбен комплекс на ADORA FLATIRON. Постои можност и да се опреми.
Biljana
070305847
Leaflet
Në fillim