Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA STAN OD 77m2 vo Centar

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Meto 21 Gush 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Екстра наместен стан, во непосредна близина на Холандска и Грчка амбасада, на втор кат со лифт, интерфон, ТВ-интернет, тераса,
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione