Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan pozadi Univerzalna sala

270 EUR /muaj

Jepet me qera nga: anita 29 Maj 04:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
pozadi univerzalna , odlicna gradba,Pogoden za semejstvo
Leaflet
Në fillim