Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan (sprat od kukja) vo Debar maalo 90m

220 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Frosina 03 Tet 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava stan (sprat vo kukja) so povrsina od 90m2. raspolaga so dnevna soba so trpezarija i kujna, 2 spalni sobi, kupatilo
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione