Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

СЕ ИЗДАВА СТАН СПРОТИ ДРЖАВНА БОЛНИЦА

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Petar 03 Tet 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава стан спроти државна болница ,49 м2 на 4 кат со една спална соба со лифт, комплет наместен , со кабловска и интернет
Се издава стан спроти државна болница 40 м2 со една спална соба , комплет наместен на први кат , компет со постелнина и прибор за во кујна цена 200 евра . Се издава стан од 55 м2 со две спални , и стан од 70 м2 со две спални , коплет опременио со постелнина и прибор за во кујна , со кабловска и интернет. Цена 220 евра
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione