Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Adora Flatiron

15 500 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Dragan Jovanov 23 Maj 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se izdava kompletno namesten Stan so edna spalna soba vo Adora Flatiron. Stanot e lux namesten so klima, masina za sadovi, masina za perenje sadovi komplet. Ve molam kontaktirajte me na Viber
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione