Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA STAN VO CENTAR 60M2

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Bojan 01 Gush 07:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 60m2 dolno vodno kompletno luksuzno opremen nova gradba . Stanot raspolaga so dve spalni sobi, dnevna, kujna komplet ,kupatilo komplet i terasa od 6m2. Stanot ima sopstveno kombinirano greenje i ladenje so klima inverter i pametno kotle so regulacija na temperatura i e celosno obezbeden so kameri i alarm ...stanot e na visoko prizemje i se naogja na ul.Anton panov br9 vednas do hotel viktoria so parking mesto mn blisku do drzava bolnica. Za povekje info 078 227 833 Bojan.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione