Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Centar na Skopje

280 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Љупчо 09 Shk 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава стан во центарот на Скопје, позади ТЦ Буњаковец, комплетно наместен, со кабловска и интернет за станбен или деловен простор.
Љупчо
075823512
Leaflet
Në fillim