Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo centar sproti Katolicka crkva

Jepet me qera nga: Тина 20 Qer 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava stan sproti katolicka crkva, na 3ti sprat od vkupno 6st kata, so lift, kompletno i solidno namesten. Stanot raspolaga so dve spalni sobi, dnevna, kujna, kupatilo i dve terasi.
Тина
076435271
Leaflet
Në fillim