Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Centar

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AMARI 07 Mar 16:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se izdava stan vo Sentar od 50 m2 na 3-ti kat namesten so parking mesto pozadi zgrada sproti Soboren Hram.
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
AMARI
Se prodava kuka vo Przino 280 000 EUR
Se izdava  stan vo Park 250 EUR
Stan vo Kisela Voda 67 000 EUR
Stan vo Debar Maalo 165 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione