Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Centar

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AMARI 17 Maj 11:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
AMARI
Dukan vo Kapros 26 500 ЕУР
SE IZDAVA STAN od 140m2 KAJ MIDA 900 ЕУР
Sstan od 51m2 Debar Maalo 61 200 ЕУР
Stan vo gradba vo Aerodrom 41 800 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Se izdava stan vo Centar vo blizina na UJP na prvi kat prazen pogoden za kancelarii.
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
AMARI
Se izdava stan vo Taftalidje 320 ЕУР
Kuka vo Kisela Voda 0 ЕУР
Kuka od 78m2 vo Naselba Lisice 80 000 ЕУР
Kuka vo Singelic 105 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione