Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Centar

0 MKD

Jepet me qera nga: Toni 30 Maj 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Izdavam,namesten stan vo Centar.
Vo blizina na Grcka ambasada.
Cena po dogovor
078497560
070686232
Toni
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione