Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Се издава стан во Центар

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Sofija Dzadzeva 06 Qer 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава стан во центарот на Скопје, кај Влада, на улица ,,Коста Веселинов,, бр. 5 (Дебар Маало). Со квадратура од 74 m², 4 соби и 2 тоалета. Поделен на два идентични стана, на 1 кат.
Погоден е за КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР и располага со гаражно место.
Телефон за контакт: 078332401
Sofija Dzadzeva
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione