Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Debar Maalo

220 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AMARI 14 Gush 16:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
AMARI
Baraka vo Gjorce 35 000 ЕУР
2 Stana vo Avtokomanda 0 МКД
Stan vo Topansko Pole 52 000 ЕУР
STAN VO KOZLE 65 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava stan vo Debar Maalo so edna spalna dnevna i kujna ubavo namesten po cena od 220 evra.

Telefon za kontakt 078-443-510
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
AMARI
Se prodava hala 8 000 000 ЕУР
Stan vo Chento 30 000 ЕУР
Se izdava stan vo Centar 300 ЕУР
Stan do Masinski fakultet trosoben 99m2 127 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione