Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Debar Maalo

Jepet me qera nga: Milos 22 Nën 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava stan vo debar maalo na ulica dame krapcev. Stanot ima 82m2, dve spalni sobi i golema dnevna soba, parno greenje i kompletno e namesten. Za povekje imformacii i za da go poglednete javete se na 071-258-545. Stanot e vednas vselliv
Leaflet
Në fillim