Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Kapistec

0 MKD

Jepet me qera nga: Наум Dje 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Издавам наместен стан во Капиштец кај Зебра, 74м2 плус 15м2 тераса. Цена по договор. Контакт Наум 078448344
Наум
078448344
Leaflet
Në fillim