Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Park

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AMARI 17 Gush 15:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
AMARI
Baraka vo Lisice 90 000 EUR
Deloven prostor vo Micurin 35 000 EUR
Plac vo Sopiste 108 000 EUR
Kuka vo Gjorce Petrov 65 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se izdava stan vo Park od 55 m2 namesten so zasbna spalna, po cena od 250 evra. Telefon za kontakt 072-302-719 i 078-443-510 Gordana Amari
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
AMARI
Se prodava stan vo Topansko Pole 50 000 EUR
Stan vo Madzir Maalo 79 200 EUR
Kisela Voda 1 050 EUR
DUKAN OD 55m2 VO CENTAR 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione