Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA STAN VO STROG CENTAR

0 MKD

Jepet me qera nga: Тања 05 Sht 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Се издава комплетно наместен стан во Строг Центар.Станот е погоден за млад брачен пар или студенти.Цената е по договор.
Информации на телефон 071-244-186 и 077-960-344
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione