Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan

Jepet me qera nga: Rosa 26 Maj 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava stan na partizanska 55 m2 namesten
Poveke informacii na 070912262
Rosa
Rosa
Leaflet
Në fillim