Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava studio nasproti Broz Cafe

0 MKD

Jepet me qera nga: Danica 19 Gush 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава модерно опремен апартман на атрактивна локација во близина на Броз Кафе -центар, идеално за едно лице. Слободен е и веднаш вселив, кирија 250 еур /месечно.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione