Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava trosoben stan na Kale Skopje

0 MKD

Jepet me qera nga: Natasa Milovancev 30 Korr 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Издавам наместен тробосен стан 73 м2 со две комотни тераси на Кале, на ул. Самоилова 140, Скопје, спроти американска амбасада по поволна цена. Станот е на прв кат (од вкупно два).
Контакт 072 716 936
Natasa Milovancev
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione