Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava trosoben stan od 85m2 Debar Maalo

535 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ВЕРТИКАЛ Недвижности 21 Nën 12:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Шифра 11724

Се издава наместен трособен стан од 85m2 во Дебар Маало. Станот има две спални соби, комплетно уредена кујна со апарати, една бања, утилити, два балкона, сопствено парно греење, сателитска и кабловска тв, обезбедено бесплатно паркирање во рамките на општина Центар.
ВЕРТИКАЛ Недвижности
Друштво за услуги ВЕРТИКАЛ ЛИВИНГ ДООЕЛ Скопје
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
070379633

ПОВЕЌЕ ИНФО за станот !!!

ВЕРТИКАЛ Недвижности
070379633
Në fillim