Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 08 Gush 13:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Sifra: P-99779
Se izdava trosoben stan vo Centar, vo blizina na Automakedonija, 85m2 na 3ti kat.Stanot raspolaga so dneven prostor so trpezarija, odvoena kujna i dve spalni sobi. Stanot e kompletno opremen.
Cena: 500 evra + mesechni troshoci.
Leaflet
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO KISELA VODA 300 EUR
SE IZDAVA NAMESTENA KUKA VO TAFTALIDZE 2 1 300 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM 280 EUR
SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA 450 EUR
Në fillim