Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava trosoben stan vo centarot na Skopje

0 MKD

Jepet me qera nga: Natasa 19 Qer 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Se izdava trosoben stan vo strog centar na Skopje,blizu GTC i zena park. Informacii za cenata na izdavanje na telefon +38970787583.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione