Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava trosoben stan vo Kapistec

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Bojan 04 Shk 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Izdavam trosoben stan vo Kapistec na ul. Vasil Gjorgov. Stanot e na prizenmje i e so centralno greenje. Se izdava namesten, no moze i prazen za deloven prostor ili kancelarii.
Cena: 250evra (cenata ne e fiksna)
Kontakt tel. 078 424 423
Leaflet
Në fillim