Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KAPISTEC

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: VIZIJA DOM 18 Pri 15:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава трособен стан во Капиштец, на ул. Васил Ѓоргов бр. 23а. Станот се наоѓа на приземје, во постара зграда, комплетно реновиран и опремен со мебел. Располага со една спална соба и балкон. Има градско парно греење. Ориентацијата на станот е југоисточна. Обезбеден паркинг простор.Цена на изнајмување е 300 евра. Информации на тел. 070375210 Гордана и 075205222 Анета.
VIZIJA DOM
VIZIJA DOM E EDINSTVENA AGENCIJA VO MAKEDONIJA SO STIL I VIZIJA DO VASIOT DOM NASA VIZIJA VAS DOM AGENCIJA VIZIJA DOM PROVERETE ZOSTO SITE JA SAAKAT OVAA AGENCIJA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ul.MARSAL TITO br.22 vlez 2 stan 1 Tregoje në hartë
078/616-939
VIZIJA DOM
070794009
Leaflet
Në fillim